/Files/images/ad97c2ae34b3.gif

Історія створення закладу

Відлік життя людини починається з дня народження, а плин самостійного життя бере початок із тієї миті, коли безпорадного малюка тримають дбайливі руки вихователя, який буде вести дитину протягом кількох років в світ незвіданого, повного таємниць життя, в якому будуть і успіхи, і перемоги, образи і прикрощі...
Дошкільний навчальний заклад вперше відкрив свої двері в 26 січня 1977 року з укомплектуванням шести вікових груп і розрахований на 140 дітей. (Наказ про відкриття №28 по Ставищенському приладобудівному заводу Київського об’єднання «Точелектроприлад» від 25.01.1977р. ) Дитячий дошкільний навчальний заклад був побудований з ініціативи та за допомогою нашого земляка генерального директора Київського виробничого об’єднання «Точелектроприлад» Петра Андрійовича Шила.(З літа 2000 року вулиця, на якій знаходиться наш дитячий садок, стала носити прізвище цієї мудрої людини – вулиця Петра Шила.)

Багато сил,уваги і здоров’я вклали у будівництво, відкриття і роботу дошкільного закладу директор Ставищенського приладобудівного заводу Петро Іванович Курляк та працівники цього заводу.

Застрільником педагогічної діяльності завжди була перша завідуюча дошкільним закладом №3 Якубова Галина Федорівна. Першою прийшла в дитячий садок працювати вихователем Чубко Тетяна Олександрівна.

Завирувало веселе життя, запрацював наповнений дитячим щебетом садочок. Минав час, до дитячого садочка приходило все більше і більше діток.

З 1984 року очолювала дошкільний заклад Дідук Т.А. Понад 20 років керувала вона творчим колективом цього закладу.

З 1993 року дитячий навчальний заклад №3 «Сонечко» передано на баланс Ставищенської селищної ради.

З 2012 року прийняла керівництво ДНЗ №3 «Сонечко» Малиш Маргарита Зігмундівна. Щоб діти виховувалися і навчались в сприятливих , комфортних умовах завдяки коштам Ставищенської селищної ради систематично покращувалась матеріально-технічна база, зокрема було перекрито дах, замінено старі дерев’яні вікна на металопластикові пакети, проводились косметичні ремонти, було придбано нові меблі, закуплено комп’ютери, телевізор, принтер, підведено Інтернет, замінено стару металеву огорожу на бетонну, придбано електробойлери для нагріву води, було підведено газ, обладнано міні котельню,та багато іншого.

Сьогодні в садочку працює 6 вікових груп; кількісний склад дитячого колективу становить 120 вихованці, який навчають, виховують 12 педагогічних працівників. В дитячому садку діє методичний кабінет, який повністю оснащений навчально-методичними посібниками, новинками методичної літератури, розробками конспектів занять, методичними газетами і журналами, В ньому зібрано передовий перспективний досвід роботи кращих педагогів садка і району.
Вся робота колективу дошкільного навчального закладу спрямована на створення умов для повноцінного виховання, навчання та розвитку дітей, їх комфортному перебуванню у ДНЗ, надання їм якісних освітніх послуг. Для реалізації поставлених завдань у закладі створені необхідні умови: у групових кімнатах створені розвивальні середовища, обладнано ігрові куточки, заклад забезпечений необхідними меблями, обладано сучасний харчоблок. Зміст навчально - виховного процесу визначено Базовим компонентом дошкільної освіти та освітньою програмою «Дитина».

Дитинство - неповторний дивосвіт.
Воно щасливе, коли поруч добрі люди,
Тоді всіма мелодіями й барвами дзвенить.
Спасибі Богу, що ось так було,
І зараз є, нехай і завжди буде.....

Історія садочка у фотографіях:

/Files/images/mo/Scan3.jpg/Files/images/mo/Scan1.jpg/Files/images/mo/Scan4.jpg/Files/images/mo/Scan.jpg/Files/images/mo/Scan6.jpg/Files/images/mo/Scan5.jpg/Files/images/mo/Scan2.jpg/Files/images/mo/Scan7.jpg/Files/images/mo/Scan8.jpg /Files/images/mo/Scan9.jpg/Files/images/mo/ScanЗ.jpg/Files/images/mo/ScanО.jpg /Files/images/mo/ScanОи.jpg/Files/images/mo/uCNRF_tHXKs.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 349

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.